Vítám Vás na stránkách naší ordinace pro děti a dorost od 0 - 19 let.
 
 

Důležité upozornění:

Prosíme všechny aby se u všech záležitostí - nemoc, potvrzení apod. objednali (přednostně online) a dostavili se včas na uvedený čas (nejpozději 5 minut před objednaným časem). Kdo se zpozdí, musí se objednat znovu, pokud je kapacita ordinace plně vytížena. Pokud se nemůžete dostavit, termín zrušte, at' jej uvolníte pro někoho jiného. Kdo není objednán, musí počítat s tím, že nebude ošetřen (výjimkou jsou neodkladné akutní stavy). Důvodem je zamezení většího počtu osob v prostorách ordinace a omezení čekací doby. Využijte prosím aplikaci

 Medevio.
 
Nemusíte čekat na ordinační hodiny a zadáte svůj požadavek. Pro neodkladné případy slouží stále telefonický kontakt
 
 
 
Telefonní číslo pro kontakt je 417 834 888. Pokud jej nezvedáme, věnujeme se pacientům v ordinaci, zavolejte později či využijte aplikaci Medevio.
 

Provoz ordinaci sledujte v sekci dovolena-zastup/ , případně v aplikaci  Medevio

 

 

Obecné informace 

 

Z nových pacientů v současné době přijímáme pouze novorozence a to po předchozí  domluvě v dostatečném časovém předstihu před plánovaným porodem.  

Domluva je možná jak osobně, tak telefonicky, případně e-mailem.

 

Narození  miminka nám prosím zavolejte z porodnice na tel. 417 834 888, abychom se mohly s Vámi domluvit na první prohlídce. 

 

Pozvánky posíláme převážně e-mailem, ev.telefonicky, proto prosím o nahlášení změn telefonního čísla  a adresy - jak e-mailové, tak poštovní. Též nahlašte i změnu zdravotní pojišťovny.

 

Pořadí pacientů určuje lékař.

Dobu čekání nelze vždy dobře odhadnout – závisí na momentálním složení akutních pacientů. Oceníme Vaši trpělivost. Potřebujeme klid na řádné posouzení zdravotního stavu Vašich dětí.

 

Prosím všechny rodiče, aby si nechali včas pro děti potvrdit formuláře na tábory a soustředění, při zástupu je zastupující lékař neřeší.

 

 

Důležité upozornění:

V souvislosti s nabytím účinnosti Zákona o zdravotních službách dne 1.4.2012, je nutný doprovod zákonného zástupce při poskytování zdravotní péče - netýká  se akutní neodkladné péče (např. horečky, zvracení, náhlé bolesti břicha a pod.).

V současné době požadujeme písemný souhlas pouze pro mladistvé starší 15 let - k návštěvě ordinace bez zákonného zástupce.

 

Mgr. MUDr. Jana Králová

 

 

 

 

⚠️⚠️⚠️Důležitá informace ⚠️⚠️⚠️ - MEDEVIO
V naší ambulanci je nově spuštěno MEDEVIO, zabezpečená forma komunikace s pacienty - ve formě webové nebo mobilní aplikace. 
Komunikace s ambulancí tak bude rychlejší a bezpečnější. Prosíme, stáhněte si Medevio do mobilu.
Již nemusíte opakovaně telefonovat do ambulance, kde zrovna nemůžeme přijmout hovor, protože se věnujeme jinému pacientovi.
Náš Medevio profil naleznete na adrese https://my.medevio.cz/ordinacekralova

 


Pokračovat na Medevio

Novinky

Změna emailové adresy

19.08.2015 07:07
Došlo ke změně emailové adresy....

Očkování proti meningokokovi typu B

01.07.2014 21:37
Nově je k dispozici očkovací látka proti meningokokovi typu B - bakterii, která je velmi nebezpečná...

Posudek

15.09.2013 21:43
Od přijetí Zákona o specifických zdravotních službách nemáme jako Praktičtí lékaři pro děti a...

NAUŠNICE

22.05.2013 14:31
Zahájily jsme aplikaci naušnic, blíže o nich v levé části menu....
<< 1 | 2 | 3 | 4 >>