Vítám Vás na stránkách naší ordinace pro děti a dorost od 0 - 19 let.

 

Důležité upozornění:
 
Vzhledem k ochraně zdravotnického personálu a nedostatku ochranných pomůcek přechází ordinace praktických lékařů do nouzového režimu.
 

Znamená to, že je nutné se telefonicky objednat ev. stav řešit po telefonu - pouze akutní stavy (příznaky nachlazení , teploty, akutní bolesti břicha apod.)všechny ostatní odložte. Do odvolání nebudou vydávána žádná potvrzení. Recepty budeme zasílat formou sms. 

 
Preventivní prohlídky dětí starších 18ti měsíců budou probíhat v odpoledních ordinačních hodinách, tak, jak jste objednáni. V průběhu polední pauzy bude čekárna důkladně desinfikována + ozářena UV zářičem. Navíc bude čekárna během dopoledně opakovaně také desinfikována.
 
Poradna ve středu mezi 13-15hod bude fungovat standartně. Ve čtvrtek bude ordinace pro nemocné do 9.30 hod a poradna od 10.30hod, mezitím proběhně desinfekce čekárny a opět ošetření UV zářičem.
 
Poradnu rozhodně nenavštěvujte pokud Vy nebo Vaše dítě jeví jakékoli známky nachlazení!!!!
 
Dostavte se v doprovodu pouze 1 rodič k dítěti, další nebude vpuštěn.
 
 
Telefonní číslo pro kontakt je 417 834 888 a nově i mobilní telefonní číslo 722 140 217 (bude k dispozici v ordinačních hodinách). Přednostně využívejte prosím pevnou telefonní linku, mobilní až po opakované nemožnosti dovolání se. Budu se snažit řešit Vaše problémy i e-mailem ev. na Facebookových stránkách, ale přednostně řešíme pacienty v ordinaci a telefonní hovory.
 
Ordinační hodiny zůstávají zatím zachovány.
 
 
Ohledně očkování odkazuji na stanovisko České vakcinologické společnosti: https://www.vakcinace.eu/data/files/stanoviskocvskcovid-19final.pdf
 
Prosím informujte a sdílejte tento příspěvek, abychom se vyhnuli nepříjemným situacím.
 
Věřím, že nastalou situaci pochopíte a společně ji zvládneme.
 
Děkujeme.
 
 
 
 
 
 

Důležité upozornění:

V souvislosti s uzavřením škol od 11.3. a vydáním potvrzení Žádost o ošetřovné kontaktujte  školu Vašeho dítěte. My toto potvrzení vystavujeme jen v případě nemoci dítěte mladšího 10 let, nikoli uzavření školy.

 

Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského/dětského zařízení (školy)

Tiskopis vystavuje výhradně školské/dětské zařízení (škola) v případě jejich uzavření z nařízení příslušného orgánu z důvodu havárie, mimořádného opatření při epidemii nebo jiné nepředvídané události.

Zaměstnanec tímto tiskopisem (dle § 109 odst. 5 písm. b) zákona č. 187/2006 Sb.) uplatňuje nárok na výplatu ošetřovného. Žádost o ošetřovné podávají zaměstnanci u svého zaměstnavatele, který žádost po doplnění údajů předá spolu s podklady pro výplatu dávky příslušné OSSZ.

Tiskopis je k dispozici pouze v tištěné podobě na OSSZ.

 

 

 

 

 

Děkujeme za pochopení.

 
 
 
 
 
 

Najdete zde informace, které by Vás mohly zajímat, jako je očkování, co dělat má-li dítě teplotu, o provozních a ordinačních hodinách ordinace, o zástupu v době dovolené, apod.

 

Nové pacienty nyní nepřijímáme, v současné době pouze novorozence a to po předchozí  domluvě v dostatečném časovém předstihu před plánovaným porodem. Momentálně máme volné kapacity pro miminka narozená  v červenci a později.
Domluva je možná jak osobně, tak telefonicky, případně e-mailem.
 
UPOZORNĚNÍ:
Od května 2017 se prosím na odpolední ordinační hodiny objednávejte, neobjednaní pacienti, kromě neodkladných případů, nebudou ošetřeni.
Samozřejmě dál platí, že se můžete objednat i na ranní či dopolední hodiny, pokud potřebujete určitý den a hodinu ( netýká se kojenecké poradny, v tuto dobu se nelze objednat).
 
Středy 16 - 18 hodin jsou určené pro Dětský domov.
 
Provoz ordinace sledujte v Dovolená, zástup...
 
 
Pokud nezvedáme telefon, věnujeme se pacientům v ordinaci, zkuste zavolat později. 
Na vyšetření, pokud nejste objednaní, se dostavte nejpozději 40 minut před koncem ordinační doby.
 
 
 
 

Narození  miminka nám prosím zavolejte z porodnice na tel. 417 834 888, abychom se mohly s Vámi domluvit na první prohlídce. 

 

Pozvánky posíláme převážně e-mailem, ev.telefonicky, proto prosím o nahlášení změn telefonního čísla  a adresy - jak e-mailové, tak poštovní. Též nahlašte i změnu zdravotní pojišťovny.

 

Upozornění  pro čekající  pacienty:

Přednost v ošetření mají: 

  • novorozenci do 28 dní po narození
  • pacienti řádně objednaní na konkrétní hodinu
  • pacienti, kteří jsou v okamžitém ohrožení zdraví (stav posuzuje vždy lékař)
  • pacienti přicházející k odběru apod.


Objednání na konkrétní čas:

  • je možno telefonicky nebo osobně
  • čas objednání je časem, od kdy čekáte na vyzvání k ošetření v čekárně, nikoliv časem ošetření
  • na konkrétní čas je možno se objednat na veškerá ošetření či vyšetření, tedy např. i při běžném onemocnění dítěte


Pořadí pacientů určuje lékař.

Dobu čekání nelze vždy dobře odhadnout – závisí na momentálním složení akutních pacientů. Oceníme Vaši trpělivost. Potřebujeme klid na řádné posouzení zdravotního stavu Vašich dětí.

 

Prosím všechny rodiče, aby si nechali včas pro děti potvrdit formuláře na tábory a soustředění, při zástupu je někdy řešení administrativních úkonů problematické.

 

 

Důležité upozornění:

V souvislosti s nabytím účinnosti Zákona o zdravotních službách dne 1.4.2012, je nutný doprovod zákonného zástupce při poskytování zdravotní péče - netýká  se akutní neodkladné péče (např. horečky, zvracení, náhlé bolesti břicha a pod.).

V současné době požadujeme písemný souhlas pouze pro mladistvé starší 15 let - k návštěvě ordinace bez zákonného zástupce.

 

Mgr. MUDr. Jana Králová

 

 

 

 

Novinky

Očkování proti chřipce

05.09.2017 11:13
Přijímáme objednávky na očkování proti chřipce pro letošní sezonu.

Vakcína proti meningokokovi B

27.04.2017 14:08
Vzhledem k informaci, že již je dostupná očkovací látka proti meningokoku typu B (která měla...

Sportovní prohlídka

31.05.2016 14:17
Vzhledem k novým pravidlům je podrobnější informace k dispozici v sekci časté dotazy

Změna emailové adresy

19.08.2015 07:07
Došlo ke změně emailové adresy....
Všechny články